homecontactsearchsite map Hebrew University in Jerusalem - האוניברסיטה העברית בירושלים Faculty of Law logo
הפקולטה למשפטים talmidim

מקבלי פרסים לשנת תשע"ד


פרס ליונל כהן 

יערה בן הרוש

 

פרס וולף דינה ודוד

מוהנד סלאימה

יערה בן הרוש

 

פרס מקרן לנדאו ארתור

חיים אברהם

 

פרס קלגסבלד

שיר ויסנברג

 

פרס אגמון

אליסף קלר

 

פרס בלטמן - עבור עבודה מצטיינת בתחום של אתיקה מקצועית של עורכי-דין

שלי נעים

 

פרס קליר

מיטל אביעד בן עמי

הודיה מושל

 

פרס פילדס - מיועד לתלמידים מצטיינים, הלומדים בתשע"ד בשנה ב, ג, או ד לתואר בוגר במשפטים, על הצטיינות בתחום ההתנדבות, בין בתחום משפטי ובין בתחום שאינו-משפטי

 

אבינועם ביר

 

פרס הרצוג

יחיאל זכריה

 

פרס פפה (פלדמן אריה)

הגר סלקטר

 

פרס ויינברג אירווינג איזידור

שירה גרטנברג

נתנאל פוזנר

 

פרס דבורית פלס ז"ל

חנה אטיאס

תום קובצ'י

 

פרס שנרך

משה אשכנזי

 

פרס מירון דייזי

ריקי חדד

 

פרס אייזנברג משה

אור ארבל

 

פרסי ספירס - פרס בגין הצטיינות בתחרויות משפט מבוים בינלאומיות במשפט בינלאומי פומבי

איתן קפלנסקי

אורי פומסון

 

פרסי אוברלנדר

אורי פומסון

משה אוסטר

 

פרס רוגוב

עמוס לאור

 

פרס לאיקין

עמוס לאור

 

פרס וובר

טלי מרקוס

 

פרס קליין

טלי מרקוס

 

פרס סטון

עופר מלכאי

 

פרס לנדאו ארתור

עופר מלכאי

אורין חניה

 

פרס טבי מילר

ענבר אסיף

אורן רון

יובל פרקש

מתן וולין

עופר סלע

דניאל גורי

ארז גוטוטר

דפנה צדקיהו

ברק ליפשיץ

רגב ניצן

אורי כץ

 

מקבלי פרסים לשנת תשע"ג


פרס ע"ש ליונל כהן

מזוז יעל

 

פרס ע"ש הלורד וולף

רוזנברג בוריס

 

פרס ע"ש הרמן גוד

סגל  ליאת

כהן  עירית

 

פרס  ע"ש אברהם אגמון

ריבלין ישי

 

פרס ע"ש דבורית פלס ז"ל

כהן שי

לחן שריד

 

פרס  ע"ש וינברג אירווינג איזידור

גייסט נטע

סלומון שירה

 

פרס ע"ש אוברלנדר

אלריאמי מורן

בן יהודה אביעד

 

פרס ע"ש ספירס

אלריאמי מורן

קיש שאנון דבור רות

 

פרס ע"ש הרצוג

גימפל תהילה

 

פרס ע"ש טבי מילר

קפון נעם

מושל עידו

רוזנפלד דביר

מנסור נסריו

ניצן ארז

אמיר רן

פירט מירב

קריב יעל

הורוביץ יונתן

כהן אלון

ליפשיץ ברק

גרינספן אלון

שדה אביתר

גוטליב נועם

אברהם אביב

 

פרס ע"ש אייזנברג משה

לוי רינת

 

פרס ע"ש שנרך אדולוף - לתלמיד/ה מצטיין/נת במשפט עברי

פפר יהושע

 

פרס ע"ש מירון דייזי

גבר מיה

 

פרס ע"ש פלדמן אווה ואברהם

למפרט אורי

 

פרס ע"ש פלדמן אריה (פפה)

ירוסלבסקי שירן

 

פרס ע"ש בחנה - עבור עבודה מצטיינת במחשבת ישראל

שליט דבי

גולן אלעד

 

פרס  פרידמן סם

סבתו ניר

סלומון צליל

 

פרס ע"ש ג'ורג' ובר

צ'צ'קו ילנה

 

פרס משרד א' קלגסבלד ושות'

גורובי יעקב

 

פרס קליר לתלמיד/ה מצטיין/נת

פרקש יובל

רוטשטיין חני

 

פרס על שם לאיקין ג'ורג'

פוזנר נתנאל

 

פרס ע"ש דוד ודינה וולף

למפרט אורי

צ'צ'קו ילנה

פוזנר נתנאל


פרס זילברג - לעבודת דוקטורט מצטיינת בתחום המשפט העברי או בתחום משפטי אחר

שרון שקרג׳י

 

 

 

מקבלי פרסים לשנת תשע"ב


פרס ע"ש ליונל כהן - הפרס מיועד לתלמיד/ה המצטיין/ת מבין מקבלי תואר הבוגר בשנת הלימודים הנוכחית

נטע ברק

 

פרס ע"ש הלורד וולף - הפרס מיועד לתלמידים אשר מצטיינים בלימודים וכן בעשייה חברתית במסגרת הפקולטה

נטע ברק

פרומן יעל

לוזון אמיר

 

פרס ע"ש הרמן גוד - לתלמידים מצטיינים בקרימינולוגיה

יונתן סולסקי

 

פרס  ע"ש אברהם אגמון - הפרס מיועד לתלמידים הלומדים בשנים ב' או ג' לתואר בוגר במשפטים, אשר מצטיינים בתחום של משפט ציבורי

 

מעיין מנשה

לושינסקי יניב

 

פרס ע"ש דבורית פלס ז"ל - הפרס מיועד לתלמיד/ה הלומדים בשנים ב או ג לתואר בוגר במשפטים, המצטיינים בלימודים ובעשייה חברתית

 

אברהם חיים

כהן יהונתן

מרום יעל

שריר הדר

 

פרס  ע"ש וינברג אירווינג איזידור - הפרס מיועד לתלמידים אשר לומדים בפקולטה בשנה זו , ובתנאי שילמדו קורס או קורסים בפקולטה או בחוג משותף גם בסמסטר ב של שנה זו. אשר הגישו בפקולטה למשפטים עבודה סמינריונית אשר קיבלה ציון של 90 ומעלה, באחד מהתחומים הבאים: שלטון מקומי; שפיטה; סמכויות של רשויות שלטון שונות כגון הכנסת, הממשלה, הרשות לניירות ערך;

 

פרג'י ליטל

וייס אילנה

בקרמן בנימין

נס אלכס

אלון מרדכי

קריב יעל

 

פרס ע"ש אוברלנדר - פרס בגין הצטיינות בתחרות משפט מבוים בינלאומיות במשפט בינלאומי פומבי

 

בוגנים אפרת

לובין אסף

 

פרס ע"ש ספירס - פרס בגין הצטיינות בתחרות משפט מבוים בינלאומיות במשפט בינלאומי פומבי

לובין אסף

 

פרס ע"ש הרצוג - מיועד להצטיינות בלימודי משפט עברי לתואר שני או שלישי

סמג'ה אברהם

 

פרס ע"ש רוגוב - לתלמיד/ה מצטיין/נת בדיני עבודה

סבתו ניר

 

פרס ע"ש טבי מילר - מיועד לתלמידים ותלמידות מצטיינים, הלומדים בשנת הלימודים תשע"ד בשנים ב', ג', או ד', בתכנית לימודים לתואר בוגר משותף במשפטים ובחוג אחר, או לתואר בוגר במשפטים ומוסמך במינהל עסקים או בקרימינולוגיה, ואשר לא מקבלים בשנת תשע"ד פרס רקטור או פרס דיקן

 

לופט מיכל

גמליאל אוהד

פישביין ניר

רונן אבנר

פישר יסכה

צ'צ'קו ילנה

באראביק הראל

פלור אלחנן

הורוביץ יונתן

רוזנפלד דביר

ברנסון שי

שורץ גל

בלומנפלד אורן

בליקשטיין נגה

כץ אריאל

ריבלין ישי

אלקון אור

קפון נועם

 

פרס ע"ש אייזנברג משה - לתלמידה מצטיינת הלומדת לתואר בוגר במשפטים

פירט מירב

 

פרס ע"ש שנר אדולוף - לתלמיד/ה מצטיין/נת במשפט עברי

יונה אור

 

פרס ע"ש מירון דייזי - מיועד לתלמידים מצטיינים, הלומדים בתשע"ד בשנה ב, ג, או ד לתואר בוגר במשפטים, שהם או אחד מהוריהם נולדו ברומניה

 

סלע עופר

 

פרס ע"ש פלדמן אריה (פפה) - מיועד לתלמידים לתואר בוגר או מוסמך בפקולטה, המצטיינים בלימודים ובעשייה חברתית, ובעלי כשרון אמנותי.

 

עמירב נועה

חקלאי ניצן

 

פרס ע"ש בחנה - עבור עבודה מצטיינת במחשבת ישראל

שורץ בן

 

פרס ע"ש פירון

שורץ זיו

 

פרס פרידמן סם - על הצטיינות על המשפט המבויים

אשרוף רוני

וקנין נוגה

 

פרס ע"ש ג'ורג' ובר - מאמר מצטיין באחת מכתבי העת האקדמיים של הפקולטה

בקרמן בנימין

 

פרס משרד א' קלגסבלד ושות' - מיועד לתלמידים ותלמידות מצטיינים הלומדים בתשע"ד בשנה ב לתואר בוגר במשפטים

 

רשף מיכל

 

פרס קליר לתלמיד/ה מצטיין/נת

גרינפלד גלית שלומית

נסרין מנסור

 

פרס על שם קליין - לתלמידים מצטיינים לתואר בוגר, הנמנים עם "רשימת הדיקן"

נתניהו מיכל

 

וולף דינה ודוד - לתלמידים מצטיינים לתואר בוגר, הנמנים עם "רשימת הדיקן"

שלמה אגם

נגר מישל

יהלום ענבל

 

פרס ע"ש דינסקי ג'וזף - לתלמידים מצטיינים לתואר בוגר, הנמנים עם "רשימת הדיקן"

עמר לביא

 

פרס זילברג - לעבודת דוקטורט מצטיינת בתחום המשפט העברי או בתחום משפטי אחר

רם ריבלין

 

 

 

מקבלי פרסים לשנת תשע"א
לרשימת פרסים ומלגות בפקולטה למשפטים

 

 

 

פרס ליאון גוזיק
יעקב שפירא
 
פרס ליונל כהן
יפעת ארן
פרס הלורד וולף
זמר בלונדהיים
 
פרס אריה פלדמן פפה
גיתית אוסטרובסקי
מיכל נתניהו
 
פרס רוגוב
רם ברוך שחורי
 
פרס הרצוג
שירילי ויסמן
 
פרס נחום עמית ז"ל
משה אוסטרובסקי
 
פרס אגמון ז"ל
מירב פירט
 
פרס דבורית פלס ז"ל
מעין מנשה
שלומית בוטון
עמיחי וסרטיל
אילנה וייס
 
פרס אייזנברג
נגה בליקשטיין
 
פרס דייזי ואדגר מירון
שירה סלומון
גיל סף
 
פרס אוה ואברהם פלדמן
אירינה לכמן
 
פרס אוברלנדר
נטע ברק-קורן
ליטל קספר
נועה אלסטר
שם טוב עדי
 
פרס טבי מילר
שלום חסן
נועם רוזינק
אילנה וייס
עמית חדד
מעין גינדי
נגה בליקשטיין
יעל יהודית קריב
מיכאל כהן
דפנה טיש
יוסף קלמנוביץ'
סשה (אלכסנדר) צ'רניבסקי
לירון אודיז
בנימין בקרמן
טליה בן-ששון גורודיס
אלומה צרניק
אלעד שפר
רוני אשרוף
אריאל כץ
רונן אבנר
 
פרס באור
ישי סמדג'ה
ליטל פרג'י
בנימין וינסטון
ניר קמחי
 
פרס הרמן גוד
עמית חדד
 
פרס אדר פונדמינסקי
רועי ששון
 
 
פרס שניאור זלמן פונדמינסקי
תום אלקלעי
 
פרס וינברג
 זאב גוטרייך
עילי גל
יונה שרקי
 
פרס שלום קסאן
ריאן אשרף
אייל אבידן
תור בוסיאן
ערן פייר שטיין
 
פרס רבינוביץ'
אלון מרדכי
גיתית אוסטרובסקי
 
פרס שנרך
מאיר עליאש
 
פרס סטון
מרים לביא-צוקר
 
פרס פירון
זיו שוורץ
 
פרס וולף דינה ודוד
מעין שמעוני

פרס זילברג - לעבודת דוקטורט מצטיינת בתחום המשפט העברי או בתחום משפטי אחר

ליאב אורגד

________________________________________________________________________



מקבלי פרסים לשנת תש"ע

פרס גוזיק

מוענק על הצטיינות לתלמיד מתקדם במשפט עברי

אריאל ארליך      

 

פרס ליונל כהן

מוענק לתלמיד המצטיין של המחזור   

גילת בכר סיימה את לימודיה לתואר בוגר במחזור נ"ז במקום הראשון

 

פרס הלורד וולף

מוענק על הצטיינות בעשייה חברתית

רן רוזנברג         

 

פרס אריה פלדמן פפה

מוענק על הצטיינות בעשייה חברתית ופעילות ציבורית

אשר סופן תלמיד שנה ד' לתואר בוגר

נגה וקנין תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

 

פרס רוגוב

מוענק לתלמיד מצטיין במשפט העבודה

יעל כהן תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

 

פרס רנה קאסן

מוענק על מחקר מצטיין בנושא זכויות אדם

דנה גור תלמידת מחקר

 

פרס הרצוג

מוענק על עבודת דוקטור מצטיינת במשפט עברי

שירילי ויסמן תלמידת מחקר

 

פרס ג'ולייט גל

ביסוור אסתר תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

ברוך ירושלם תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

בודור חסן תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

רנא חלאילה תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

 

פרס נחום עמית ז"ל

מוענק על הצטיינות בלימודים

רועי ששון תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

 

פרס על שם אגמון ז"ל

מוענק לתלמיד מצטיין במשפט ציבורי

נועה אלסטר תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

 

פרס על שם דבורית פלס ז"ל         

מוענק לתלמידי שנה ב'  העוסקים בפעילות חברתית

עדי רענן תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

יותם זעירא תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

 

פרס וובר

מוענק על מאמר מצטיין שפורסם באחד מכתבי העת בפקולטה למשפטים

עמרי בן-צבי תלמיד שנה ד' לתואר בוגר

 

פרס ליונל יעקובסון

מוענק לתלמיד המצטיין בשנה א' לאורך כל שנות לימודיו בפקולטה

טליה גורדיס תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

 

פרס אייזנברג

מוענק לתלמידה מצטיינת במשפטים בתואר ראשון         

עדי שם-טוב תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

 

פרס דייזי ואדגר מירון

מוענק לתלמידים מצטיינים

ראמון פלדברין תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

גל ליבוביץ תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

 

פרס אוה ואברהם פלדמן

מוענק לתלמידים מצטיינים

אירה לכמן תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

 

פרס ספירס

מוענק לתלמידים מצטיינים במשפט בינלאומי ציבורי

נועה זקין תלמידת שנה א' לתואר בוגר

יפעת ברק תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

אבינועם שפע 

 

פרס אוברלנדר

מוענק לתלמיד מצטיין במשפט בינלאומי פומבי

ורה שיכלמן תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

אסנת לונגמן תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

 

פרסים במשפט עברי

מוענק לתלמידים מצטיינים במשפט עברי

גיתית אוסטורובסקי תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

דובי אורן תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

לירון נרונסקי עזרא תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

דפנה שחם תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

 

פרס טבי מילר

מוענק לתלמידים מצטיינים הלומדים בתכניות לימודים משותפות

אור אלקון תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

משה אוסטרובסקי תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

טליה גורדיס תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

שלום חסן תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

מיכל נתניהו תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

רון לוי תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

זאב גוטרייך תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

ניצן חקלאי תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

הדס ווייסלר תלמידת שנה ד' לתואר בוגר

עדי סילבר תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

ניר פישביין תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

יוסף קלמנוביץ תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

אילנה וייס תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

נגה בליקשטיין תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

רונה דינור תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

לירז שהרבני תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

 

פרס באור

מוענק לתלמידים מצטיינים החל משנה ב'

אורטל קריצרו תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

אופיר בדר תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

מאיה טריגר תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

ישי סמדג'ה תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

רענן עדי תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

 

 

פרס קאסן

מוענק לתלמידים מצטיינים

ליטל פרג'י תלמידת שנה ב' לתואר בוגר

יואל פוגלמן תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

שמואל שמעוני תלמיד שנה ג' לתואר בוגר

נגה ווקנין תלמידת שנה ג' לתואר בוגר

ספירו נתן תלמיד שנה ב' לתואר בוגר

גיתית רמות תלמיד שנה ד' לתואר בוגר

 

פרס לייקין

פרס על הצטיינות המוענק על-ידי דיקן הפקולטה

בנימין בקרמן תלמיד שנה ב' לתואר בוגר


פרס זילברג - לעבודת דוקטורט מצטיינת בתחום המשפט העברי או בתחום משפטי אחר

בני פורת

 

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאוניברסיטה העברית בירושלים  
ICS בניית אתרים