homecontactsearchsite map Hebrew University in Jerusalem - האוניברסיטה העברית בירושלים Faculty of Law logo
הפקולטה למשפטים about

ועדות הפקולטה תשע"ה

 

חברי מועצת הפקולטה למשפטים
פרופ' יובל שני - יו"ר; פרופ' מימי אייזנשטדט; ד"ר עינת אלבין; פרופ' דוד אנוך; ד"ר קטיה אסף; ד"ר ברק אריאל; ד"ר בנימין בלום; פרופ' אילן בנשלום; פרופ' תומר ברודי, ד"ר יהונתן גבעתי; פרופ' אהוד גוטל; פרופ' מרים גור-אריה; פרופ' דוד גליקסברג; ד"ר יהושע גצקו; פרופ' גיא דוידוב; פרופ' יואב דותן; ד"ר ענת הורוויץ; פרופ' משה הירש; פרופ' אלון הראל (ש); ד"ר גיא הרפז; ד"ר אורי הרשטיין; פרופ' דוד וייסבורד (ש); ד"ר קרן וינשל-מרגל; פרופ' איל זמיר; פרופ' אסף חמדני; ד"ר באדי חסייסי; ד"ר אדם חפרי-וינוגרדוב; פרופ' דורון טייכמן (ש); ד"ר טל יונתן-זמיר; ד"ר מרגית כהן; פרופ' דפנה לוינסון; פרופ' ברכיהו ליפשיץ; פרופ' ברק מדינה; פרופ' אחמד נאטור; פרופ' רובי סיבל; ד"ר בני פורת; פרופ' סיליה פסברג; ד"ר גיא פסח; ד"ר רוני פקטור; ד"ר סיימון פרי; ד"ר יצחק קוגלר; פרופ' נאדירה קיבורקיאן; פרופ' מיכאיל קרייני; ד"ר רם ריבלין; השופט אליעזר ריבלין; ד"ר ראם שגב; ד"ר מיכל שור-עופרי; פרופ' שמעון שטרית.

 

שבתון, פטמ"ה או חל"ת
דיויד וייסבורד (סמסטר א'), איל זמיר (סמסטר א'), , דפנה לוניסון זמיר (סמסטר ב'), דורון טייכמן (סמסטר א'); ברכיהו ליפשיץ (כל השנה), ברק מדינה (סמסטר א')יצחק קוגלר (כל השנה).

 

פרופסורים אמריטי
פרופ' מנחם אמיר; פרופ' יצחק אנגלרד; פרופ' יהודה בלום; פרופ' חנינה בן-מנחם; פרופ' רות גביזון; פרופ' ישראל גלעד; פרופ' אליהו הרנון; פרופ' יהושע ויסמן; פרופ' יצחק זמיר; פרופ' ראובן ירון; פרופ' אביגדור לבונטין; פרופ' גדעון ליבזון; פרופ' שמחה לנדאו; פרופ' רות לפידות; פרופ' לסלי סבה; פרופ' שניאור-זלמן פלר; פרופ' אוריאל פרוקצ'יה; פרופ' קלוד קליין; פרופ' מרדכי קרמניצר; פרופ' דוד קרצמר; פרופ' פרנסס רדאי; פרופ' מרדכי א' ראבילו; פרופ' אליאב שוחטמן; פרופ' שמואל שילה; פרופ' פנחס שיפמן; פרופ' גבריאלה שלו.


סגן דיקן לענייני תלמידים והוראה - פרופ' תומר ברודי.

 

סגנית דיקן לענייני תכנית לימודים - ד"ר מרגית כהן.

 

חברי ועדת ההוראה
תומר ברודי (יו"ר), גיא הרפז, מרגית כהן, גיא דוידוב, דורון טייכמן, יהונתן גבעתי.

 

ועדת מינויים, פיתוח וסינון
ברק מדינה (יו"ר), איל זמיר, מירי גור-אריה; יואב דותן; דוד אנוך; גיא דוידוב, מימי אייזנשטדט; אסף חמדני; סיליה פסברג; מיכאיל קרייני; אהוד גוטל; אנה בלפר כהן.

 

הוועדה ללימודים מתקדמים וועדת דוקטורט
גיא דוידוב (יו״ר, סמסטר א'), דורון טייכמן (יו"ר, סמסטר ב'), משה הירש, מרגית כהן, קטיה אסף, תומר ברודי, דורון טייכמן.

 

ועדת פרסים ומלגות
יהונתן גבעתי (יו"ר), מיכל שור עופרי, אורי הרשטיין.

 

ועדת מחקר
דורון טייכמן (יו"ר); דוד גליקסברג, אסף חמדני, ראם שגב, בני פורת, טלי יהונתן זמיר.

 

ועדה לקשרי חוץ ומורים אורחים
אהוד גוטל (יו"ר), מרגית כהן,אלון הראל.

 

פרו-דיקן לפיתוח קשרי הפקולטה עם הקהילה
פרופ' יואב דותן.

 

ועדת ספריה
בנימין בלום (יו"ר), קרן ויינשל מרגל, ברק אריאל.

 

ריכוז הסמינר המחלקתי
פרופ' אילן בנשלום (סמסטר א'), פרופ' גיא דוידוב (סמסטר ב').

 

ועדת אתיקה לאישור ניסויים
פרופ' נאדירה שלהוב-קיבורקיאן.

 

חילופי סטודנטים
ד"ר גיא הרפז.

 

יועצים לתלמידי בוגר
מר רונן פוליאק; גב'מיכל לבל

 .

יועצת לתלמידי מוסמך
ד"ר קטיה אסף.

 

ועדה לשוויון הזדמנויות
ד"ר גיא הרפז.

 

ועדת גיוס תלמידים
ד"ר בנימין בלום.

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאוניברסיטה העברית בירושלים  
ICS בניית אתרים